Aktuální projekty

SousedskáPomoc.cz

Sousedská pomoc je platforma sdružující dobrovolníky a další lidi, kteří se snaží pozitivně měnit prostředí okolo sebe. Digitalizací dobrovolnických, kulturních a spolkových aktivit chceme dosáhnout lepšího propojení lidí na lokální i celorepublikové úrovni. Jednotlivci, organizace i místní samosprávy tak mohou bezplatně informovat a koordinovat aktivity ve svém okolí, efektivně pomoci jednotlivcům i skupinám nebo najít podporu pro své vlastní projekty.

Nadační fond Sousedská Pomoc

Nezisková organizace která zastřešuje činnosti Sousedské Pomoci a Sousedského Pokecu – zároveň fundraisuje prostředky na náklady spojené s provozem těchto platforem

ISimplySell.com

Snadná integrace zaběhlých systémů a procesů s novými příležitostmi
Komplexní řešení ISS představuje synchronizaci produktů, objednávek a skladových zásob v reálném čase mezi vaší společností a místem realizace obchodu (e-shop, online tržiště, B2B, aj.). V každém okamžiku tak víte, kolika přesně produkty na skladě právě disponujete, kolik je jich na cestě k zákazníkovi přes nejrůznější dopravce a navíc se vám veškeré fakturace propisují rovnou do účetního systému!